Įgyvendiname įvairius projektus trinkelių klojimo darbams atlikti. Profesionali trinkelių klojimo komanda Jūsų pasirinktoje vietoje greitai ir kokybiškai išklos trinkeles.

Aplinkos tvarkymo darbai atliekami tiek vasarą, tiek žiemą. Žiema yra labai palankus metas pastatų griovimo ar ardymo darbams. Po darbų jūsų kieme nelieka technikos provežų, dulkės nenusėda ant vejos ar sodo augalų, pamatų įrengimui tinkamiems orams atėjus nebereikės laukti kol pastatai bus nugriauti. Pastatų ardymas ir griovimo darbai gali būti atliekami tiek rankiniu, tiek mechanizuotu būdu.

Griaunant senus medinius namus/sodybas galima prasmingai panaudoti tinkamą ir dar tvirtą medieną. Tokie darbai yra lėtesni bei šiek tiek daugiau kainuoja, tačiau gražiai išardžius namą galima pastatyti pavėsinę, lieptą ar nedidelį ūkinį pastatą.

Objektų apžiūra Vilniaus miesto ribose yra nemokama. Obektų apžiūra už Vilniaus miesto ribų yra apmokama užsakovo taikant formulę 0,3 euro už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą skaičiuojant kelionę į abi puses. Griovimo darbai gali būti atliekami naktimis. Naktinio griovimo/ardymo kaina yra 1,7 karto didesnė už dieninę. Pasirašomos ilgalaikės teritorijų tvarkymo sutartys. Nuolatiniams klientams taikome nuolaidas.

Patatų griovimas, griovimo darbai - kaina:


Darbai Mato vnt. Kaina nuo € Kaina iki €
Stogo ardymo kaina m2 5 20
Pastatų griovimo kaina m2 7 40
Mechanizuoto pastatų griovimo kaina valanda 30 40
Griovimo atliekų išvežimas savikroviu siunkvežimiu 16 m3 280 300

Dėl kainų ir klausimų kreiptis

+370 686 88412 arba info@dzukijosaplinka.lt

Parašykite mums

Atsakysime į visus Jūsų klausimus